• Намалена цена
  • Ново
Нерѓосувачки Челик Виножито Остри и Тркалезна Глава Кафе Лажичка Мешање Лажичка Поставите Ладни пијалаци од Овошје Долго Мраз Лажичка За Подарок
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Виножито Остри и Тркалезна Глава Кафе Лажичка Мешање Лажичка Поставите Ладни пијалаци од Овошје Долго Мраз Лажичка За Подарок

DEN 56.00 109.92

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : 1.1 компјутери dinnnerware сет за 1 лице. 2.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела. 3. Нова мода едноставна Америка стил 4. Погоден за забавни пријатели. 5. Лесен за чистење и складирање, убаво е за секојдневна употреба или како подарок.
Спецификација : Тело : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : како на сликата 1. ГЛОБАЛНИОТ ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕЛ ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Flatware Тип:
Лажици
Број На Модел На:
goLF054G-Е*4
Бренд Име:
goodfeer
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шаблон Тип:
Други
Стил:
Америка стил
боја:
Црна
4 парчиња:
1 лице
Употреба:
Лесен за чистење и складирање
Пакетот Вклучува:
1 x еден сет

Слична стока во категоријата..