• Намалена цена
  • Ново
2 ПАРЧИЊА/Многу Пастирски Стил Керамички Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе Дома Садови Додатоци за Десерт сладолед Топки за Вечера
zoom_in

2 ПАРЧИЊА/Многу Пастирски Стил Керамички Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе Дома Садови Додатоци за Десерт сладолед Топки за Вечера

DEN 565.00 912.00

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
BENEWOTER
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Flatware Тип:
Лажици
Име на производ:
Лажичка Кафе
Големина:
FIG.
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
2*Лажичка Кафе
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед

Слична стока во категоријата..