• Намалена цена
  • Ново
1Pcs Виткање Ladle Тенџере Рек Пластичен Капак Тавата со Лажица Носителот јадење рек Готвење Садови Кујнски Прибор организатор кујнски прибор
zoom_in

1Pcs Виткање Ladle Тенџере Рек Пластичен Капак Тавата со Лажица Носителот јадење рек Готвење Садови Кујнски Прибор организатор кујнски прибор

DEN 192.00 376.80

Износот
check Това е достапна


Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
Пластични Тип:
PP
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Бренд Име:
RSCHEF
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
PP-521

Слична стока во категоријата..