• Намалена цена
  • Ново
2018 Кавга Танц Здолниште За Девојки Деца Деца Латинска Танц Облека Модели Нееднаков Пракса Ballroom Танго Фудбалскиот Танцување Здолниште
zoom_in

2018 Кавга Танц Здолниште За Девојки Деца Деца Латинска Танц Облека Модели Нееднаков Пракса Ballroom Танго Фудбалскиот Танцување Здолниште

DEN 1631.00 1812.00

Износот
check Това е достапна


Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време.
Пакетот Вклучува : Блузи + здолништа
Големина Информации :
Големини се, главно, според децата висина.Така pls мерка вашите деца висина и контраст со големината на табелата за да изберете големина.Ако масти,pls изберете 1 или 2 големини поголеми.
Мерења (на висина од врвот на главата да се долниот дел на нозете) :
големина на табелата :
S-висина 110cm-120cm,
М-висина 120cm-130cm,
L-висина 130cm-140cm,
XL-висина 140cm-150cm,
XXL-150cm висина-160cm,
XXXL-висина 160cm-170cm .
1. Ова е Азија големина, не
се однесуваат на S/M/L /XL/XXL едноставно. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна, тоа би можело да биде 1-5cm различни, горенаведените информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. 2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме! (1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см)
Мора да се обрне внимание На следниве ситуации : 1. Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни 2. Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое , ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме. 3. Соработка : Ако сакате нашата долгогодишна соработка со добивање на повеќе поволна цена.Ве молиме контактирајте со нас активни.
4. Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Девојки

Слична стока во категоријата..