• Намалена цена
  • Ново
убавината TongTian hui Топла крст со склони рамо леопард возрасни женски латинска танц вежба перформанси под 00018
zoom_in

убавината TongTian hui Топла крст со склони рамо леопард возрасни женски латинска танц вежба перформанси под 00018

DEN 2880.00 3348.48

Износот
check Това е достапна


Големина на Табелата, Големина на Биста Половината Колковите Висина Единица CM CM CM CM S 83-86 64-68 84-88 158-163 М 86-88 68-72 89-93 161-166 L 88-91 72-76 93-97 165-170 XL 91-94 76-80 97-101 169-175 Совети : 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМ За Еден пар на уникатни Чевли за Танц, ве Молиме кликнете .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Повратни информации : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Големина:
S, M, L, XL

Слична стока во категоријата..