• Намалена цена
  • Ново
Нова секси Жена латинска Танц Здолниште За Продажба Ча Ча/Румба/Самба/Танго здолниште За Танцување Пракса Перформанси Dancewear
zoom_in

Нова секси Жена латинска Танц Здолниште За Продажба Ча Ча/Румба/Самба/Танго здолниште За Танцување Пракса Перформанси Dancewear

DEN 880.00 936.00

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние секогаш се нудат Голема количина со многу конкурентна цена за вас.
Совети : Оваа ставка го вклучуваат само во здолниште, НЕ вклучуваат Блузи и други додатоци !!!!
Ве молиме изберете ја точната големина, ви благодариме
Големина на Табелата(cm) : 1inch=2.54 см,1 CM=0.393 Инчен
Бидејќи тоа е се мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
големина на табелата : ( единица : cm )
М : Здолниште должина 40cm ,половината 64-72cm.одговараат на висина 90-110 см ,
L : должина на Здолниште 40 см ,половината 68-76cm.одговараат на висина 100-120 см ,
XL : Здолниште должина 42 цм ,половината 72-80см.одговараат на висина 110-130 см ,
2 XL : Здолниште должина 42 цм ,половината 76-84cm.одговараат на висина 120-140 см,
3 XL : Здолниште должина 43 см ,половината 80-88cm.одговараат на висина 130-150 см,
4 XL : Здолниште должина 43 см ,половината 84-92cm.одговараат на висина 140-160 cm .
Мора да се обрне внимание На следниве ситуации : 1. Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни 2. Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое , ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме. 3. Соработка : Ако сакате нашата долгогодишна соработка со добивање на повеќе поволна цена.Ве молиме контактирајте со нас активни.
4. Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex

Слична стока во категоријата..