• Ново
Егзотичен танц латинска Танц - латинска фустан полите надолу долги ракави пракса без појас W13017
zoom_in

Егзотичен танц латинска Танц - латинска фустан полите надолу долги ракави пракса без појас W13017

DEN 900.96

Износот
check Това е достапна

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да ни кажете мерења на вашиот градите, половината, hipline и висина и тежина. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Танц Тип:
Латински јазик
Статија број:
W13017
Стил:
Долг Ракав
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, bigger yards

Слична стока во категоријата..