• Ново
Егзотичен танц латинска танц крст висок Chalu нога панталони ниска намали оглавник фустан латинска W13018
zoom_in

Егзотичен танц латинска танц крст висок Chalu нога панталони ниска намали оглавник фустан латинска W13018

DEN 2611.20

Износот
check Това е достапна

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да ни кажете мерења на вашиот градите, половината, hipline и висина и тежина. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Cashmere
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Танц Тип:
Латински јазик
Статија број:
W13018
Стил:
Condole појас
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, bigger yards

Слична стока во категоријата..