• Намалена цена
  • Ново
Мултифункционален L-форма Ласерски Ниво Магнет за Поддршка / Tripod Стојат 1/4 Завртка G25 Капка брод
zoom_in

Мултифункционален L-форма Ласерски Ниво Магнет за Поддршка / Tripod Стојат 1/4 Завртка G25 Капка брод

DEN 790.00 951.84

Износот
check Това е достапна

Можете да го користите на метална површина, без tripods со силен магнет. Или виси на ноктите или завртки од задната слотови. Постојат дупки одговара за ласерски точки. Адаптерот може да биде микро-парична казна во висина од 0~7cm, лесен за употреба. Заклучување на функцијата се избегнува алатка лизгање нагоре и надолу. 1/4" машки конец месеци да ласерски ниво уред, 1/4" женски навој месеци да tripods. Карактеристики : Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Димензии : 17x15x6cm/6.69x5.91x2.36" Машки Конец : 1/4 "(за ласерски ниво) Женски Навој : 1/4 " Прилагодлива Висина : 0 ~ 7cm/0-2.76" Товарот : ≤4. 5lb Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Ласерски Ниво

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Мерење Модел:
2 линии
Големина:
17x15x6cm/6.69x5.91x2.36

Слична стока во категоријата..