• Намалена цена
  • Ново
SSEA Нови ОЕМ CPU Вентилатор за ASUS N550 N550J N550JA N550JK N550JV N550L вентилаторот за Ладење P/N MF60070V1-C180-S9A
zoom_in

SSEA Нови ОЕМ CPU Вентилатор за ASUS N550 N550J N550JA N550JK N550JV N550L вентилаторот за Ладење P/N MF60070V1-C180-S9A

DEN 319.00 335.52

Износот
check Това е достапна


Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Секој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работи
Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате. Осигурете се дека моделот е вистинскиот ви треба. Ако се уште не се сигурни по comparation, ве молиме Контактирајте со нас.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

боја:
1Pcs, 10Pcs
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MF60070V1-C180-S9A
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
USB Порти:
Лаптоп
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
Лаптоп
Бренд Име:
SSEA
Производи Статус:
Акции

Слична стока во категоријата..