• Намалена цена
  • Ново
Бренд Нови За Macbook Pro 13.3 A1706 Сребрена Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет
zoom_in

Бренд Нови За Macbook Pro 13.3 A1706 Сребрена Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет

DEN 205.00 216.00

Износот
check Това е достапна

Бренд Нови За Macbook Pro 13.3" A1706 Сребрена Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет
Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.
Гаранција : 1 Година
Превозот :
За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Сите нарачки се испраќаат преку Хонгконг Пост или локален курир. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот метод. За МЕЃУНАРОДНИ Клиенти : Нашиот брод на Светот. Сите налози се спакувани во safe со воздух перница. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Купувачи се одговорни за сите царини и царински давачки. Меѓународни налози направи потрае неколку недели подолго отколку што се очекуваше да пристигне поради доцнење во царинската обработка. Табела се прикажани подолу е за повикување само . Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест и време на испорака.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање вклучувајќи TT, Кредитна Картичка,e-чек иако Alipay или Paypal.
Како да се купи :
Не може да се најде објектот од нашата продавница? Изобилството на производи се овие вложувања е утврдена, за повеќе информации, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време. Ве молиме исто така да додадете нас како вашиот " Омилен Продавачот "и дојде повторно. Ви благодариме за запирање од страна на. Copyright Љ 2014 Ec Buy Центар Ограничен . Сите права се задржани

Бренд Име:
XB
Должина:
10inch
Број На Модел На:
за A1706
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..