• Намалена цена
  • Ново
Сосема Нов Простор За Сива Боја Macbook Pro 15.4 A1707 Простор Сива Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет
zoom_in

Сосема Нов Простор За Сива Боја Macbook Pro 15.4 A1707 Простор Сива Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет

DEN 205.00 216.00

Износот
check Това е достапна

Сосема Нов Простор За Сива Боја Macbook Pro 15.4" A1707 Простор Сива Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет
Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.
Гаранција : 1 Година
Превозот :
За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Сите нарачки се испраќаат преку Хонгконг Пост или локален курир. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот метод. За МЕЃУНАРОДНИ Клиенти : Нашиот брод на Светот. Сите налози се спакувани во safe со воздух перница. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Купувачи се одговорни за сите царини и царински давачки. Меѓународни налози направи потрае неколку недели подолго отколку што се очекуваше да пристигне поради доцнење во царинската обработка. Табела се прикажани подолу е за повикување само . Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест и време на испорака.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање вклучувајќи TT, Кредитна Картичка,e-чек иако Alipay или Paypal.
Како да се купи :
Не може да се најде објектот од нашата продавница? Изобилството на производи се овие вложувања е утврдена, за повеќе информации, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време. Ве молиме исто така да додадете нас како вашиот " Омилен Продавачот "и дојде повторно. Ви благодариме за запирање од страна на. Copyright Љ 2014 Ec Buy Центар Ограничен . Сите права се задржани

Бренд Име:
XB
Должина:
10inch
Број На Модел На:
за A1707
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..