• Намалена цена
  • Ново
Нови Ракав Торба За Леново Јога 720 720-13 13.3 Покритие За Јога 720 15.6 Лаптоп Торбичка 13 15 Лаптоп Случај PC Покритие Перо Подарок
zoom_in

Нови Ракав Торба За Леново Јога 720 720-13 13.3 Покритие За Јога 720 15.6 Лаптоп Торбичка 13 15 Лаптоп Случај PC Покритие Перо Подарок

DEN 998.00 998.40

Износот
check Това е достапна


13.3 инчен 720-13 големина на : 310*213*13.3 мм, торба големина : 335*245mm
15.6 инчен 720-15 големина на : 364*242*19.0 мм,торба големина : 380* 265mm
Ве молиме овозможи некои грешки во мерењето.
ве молиме проверете со вашиот лаптоп големина и торба големина.

Големина:
13inch, 15inch
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Бренд Име:
veker
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
За јога 720 13 15
Материјал:
PU
Затворање Тип:
Не Патент
Тип:
Лаптоп Ракав
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Применливи модели:
За јога 720

Слична стока во категоријата..