• Ново
Вистински НОВА Врата Покритие За Леново Z710 База на Вратата Случај Школка 13N0-B6A0321
zoom_in

Вистински НОВА Врата Покритие За Леново Z710 База на Вратата Случај Школка 13N0-B6A0321

DEN 1680.00

Износот
check Това е достапна


Состојба : Нова & Оригинални Одговара на Моделот : За Леново Z710 PN : 13 N0-B6 A0321 Пакет се Вклучуваат : 1 парче без оригиналниот пакет. Квалитет : 100% Тест Пред Пратката.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нормално ние ќе го прогласам за vaule 5-15 ДОЛАРИ ,или ќе забелешка порака за прогласи вредност под цел. Продавачот нема да сноси taxarge/ДДВ.

Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
13N0-B6A0321
Бренд Име:
NINJACASE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Применливи модели:
Z710

Слична стока во категоријата..