• Намалена цена
  • Ново
Actionclub Нови Алуминиумски Лаптоп Виткање Компјутер Биро Кревет Компјутер Биро Со Mouse Pad Прилагодливи Лаптоп Табела Компјутер Стојат
zoom_in

Actionclub Нови Алуминиумски Лаптоп Виткање Компјутер Биро Кревет Компјутер Биро Со Mouse Pad Прилагодливи Лаптоп Табела Компјутер Стојат

DEN 2119.00 4415.04

Износот
check Това е достапна


Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!

Тип:
Училишниот Мебел
Специфични Употреба:
компјутер биро
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Укината:
Yes
Со Кабинетот:
No
Број На Модел На:
HH3741
Шема:
Цврста
Со Складирање:
No
Место на Потекло:
Кина
Е Приспособена:
Yes
Со Тастатура Полица:
No
Сцена:
Дома,Спална Соба,Софа,Маса,Училиште,Канцеларија
Големина:
42*25cm,48*25cm
Бренд Име:
ACTIONCLUB
Материјал:
Метал
Стил:
лаптоп биро
Со Ролки:
No
Метал Тип:
Алуминиум легура
лаптоп табела:
пренослив лаптоп табела
компјутер биро:
на виткање маса
Табела За Лаптоп:
Лаптоп Табела Кулер
на виткање маса:
Прилагодливи Лаптоп Биро
лаптоп биро:
лаптоп табела биро
лаптоп табела со вентилатор:
На Пикник Маси
Лаптоп Маса Троседот:
Лаптоп Табела На Креветот
Лаптоп Маса Стојат:
Маси За Лаптопи
компјутер табела:
Лаптоп Биро За Ладење
Лаптоп Кревет Табела:
кревет лента

Слична стока во категоријата..