• Намалена цена
  • Ново
HSW 7.4 V 45Wh Лаптоп Батерија АА-PBYN4AB АА-PLWN4AB BA43-00336A За SAMSUNG 530U3B NP530U3B 530U3C NP530U3C 532U3C NP532U3C
zoom_in

HSW 7.4 V 45Wh Лаптоп Батерија АА-PBYN4AB АА-PLWN4AB BA43-00336A За SAMSUNG 530U3B NP530U3B 530U3C NP530U3C 532U3C NP532U3C

DEN 2046.00 2153.28

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лап-топ компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Е-шопинг искуство! [Специјална Цена] HSW 7.4 V 45 Wh Лаптоп Батерија АА-PBYN4 AB АА-PLWN4 AB BA43-00336 A За SAMSUNG 530 U3 B NP530 U3 B 530 U3 C NP530 U3 C 532 U3 C NP532 U3 C
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви :
530 U3 серија 530 U3 B-A01 530 U3 B-A02 530 U3 B-A04 530 U3 C Серија 530 U3 C-A01 530 U3 C-A01 DE 530 U3 C-A02 530 U3 C-A03 530 U3 C-A05 530 U3 C-A06 530 U3 C-A07 530 U3 C-J01 535 U3 C серија 535 U3 C-A01 535 U3 C-A02 535 U3 C-A03 NP530 U3 C NP530 U3 C-A01 CN NP530 U3 C-A02 CN NP530 U3 C-A02 PH NP530 U3 C-A03 CN NP530 U3 C-A03 HK NP530 U3 C-A03 PH Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : АА-PBYN4 AB : Превозот : 1. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
2. Предмети генерално се испраќаат од наредниот работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. & Сонцето. да се исклучат.) Известување за испорака, со следење Бр. ќе биде испратена до купувачот. 3.Предмети се испраќаат од Сингапур поштата или Кина поштата или Хонгконг поштата стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, како лишени од слобода од страна post office & царина тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме да ги проверите деталите на табелата подолу : Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 7-10 11-15 16-20 21-25 Над 25 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 US & Canada го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4,7% од велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Европа Копното го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 40.0% 34.3% 7.2% 7.1% Mideast и јужна Азија го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% руската го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% во Близина на источна Азија го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 37.1% 41.4% 17.6% 3.9% Мексико и Јужна Америка го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 37.9% 22.9% 10.7 4.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност како ПОДАРОК за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. Гаранција& Враќање : 1.Ние стоиме зад секој производот што го продава. 2.Сите на нашите предмети се сосема нови comeing заедно со 3 години гаранција за поправка.
3. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
4. За сите врати производи, купувачи, МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.

Капацитетот На Батеријата:
Батеријата Напон:
7.4 V
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
АА-PBYN4AB АА-PLWN4AB Ultrabook 530U3B 530U3B-A01 530U3C
Бренд Име:
HSW
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Сертификати:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
АА-PBYN4AB АА-PLWN4AB Ultrabook 530U3B 530U3B-A01 530U3C
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Инвентар:
во парк
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
45wh

Слична стока во категоријата..