• Ново
JIGU Замена на Батеријата 45N1752 45N1753 45N1754 45N1755 45N1756 45N1757 За ЛЕНОВО За ThinkPad E450 E450C E455 E460
zoom_in

JIGU Замена на Батеријата 45N1752 45N1753 45N1754 45N1755 45N1756 45N1757 За ЛЕНОВО За ThinkPad E450 E450C E455 E460

DEN 1088.64

Износот
check Това е достапна


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да не контактирате директно или оставете порака до нас во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Батерија Тип : Батерија Li-ion Батерија Пакет
Батеријата Volt и Capatity : 11.4 V-4.12 Ах/47 WH
Батеријата Клетки : 3 клетки
Батеријата Боја : Црна
Инвентар : Во Парк
11.4 V - 4.12 Ах /47 WH Производ шоу
За Леново 45 N1756 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : За ЛЕНОВО 3 INP7/38/64-2 45 N1755 45 N1752 45 N1756 45 N1753 45 N1757 45 N1754 45 N1756 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За ЛЕНОВО За Think Pad E450 За Think Pad E450 C(20 EHA003 CD) За Think Pad E450(20 DCA001 CD) За Think Pad E450 C(20 EHA007 CD) За Think Pad E450(20 DCA002 CD) За Think Pad E450 C(20 EHA008 CD) За Think Pad E450(20 DCA003 CD) За Think Pad E450 C(20 EHA00 DCD) За Think Pad E450(20 DCA00 BCD) За Think Pad E450 C(20 EHA00 JCD) За Think Pad E450(20 DCA00 CCD) За Think Pad E450 C(20 EHA00 SCD) За Think Pad E450(20 DCA00 FCD) За Think Pad E450 C(20 EHA00 TCD) За Think Pad E450(20 DCA00 UCD) За Think Pad E455 За Think Pad E450(20 DCA00 YCD) За Think Pad E455(20 DE0003 CD) За Think Pad E450(20 DCA01 HCD) За Think Pad E455(20 DE000 BCD) За Think Pad E450(20 DCA01 JCD) За Think Pad E455(20 DE000 ECD) За Think Pad E450(20 DCA01 KCD) За Think Pad E455(20 DEA003 CD) За Think Pad E450(20 DCA01 LCD) За Think Pad E455(20 DEA005 CD) За Think Pad E450(20 DCA01 MCD) За Think Pad E455(20 DEA006 CD) За Think Pad E450(20 DCA01 NCD) За Think Pad E455(20 DEA00 MCD) За Think Pad E450(20 DCA01 PCD) За Think Pad E455(20 DEA00 VCD) За Think Pad E450(20 DCA01 QCD) За Think Pad E455(20 DEA00 WCD) За Think Pad E450(20 DCA023 CD) За Think Pad E455(20 DEA00 YCD) За Think Pad E450(20 DCA026 CD) За Think Pad E455(20 DEA01 FCD) За Think Pad E450(20 DCA028 CD) За Think Pad E455(20 DEA01 GCD) За Think Pad E450(20 DCA02 FCD) За Think Pad E460 За Think Pad E450(20 DCA02 GCD) За Think Pad E460(20 ET0020 CD) За Think Pad E450(20 DCA02 LCD) За Think Pad E460(20 ET003 YCD) За Think Pad E450(20 DCA02 MCD) За Think Pad E460(20 ET0040 CD) За Think Pad E450(20 DCA033 CD) За Think Pad E460(20 ET0044 CD) За Think Pad E450(20 DCA034 CD) За Think Pad E460(20 ET0045 CD) За Think Pad E450(20 DCA035 CD) За Think Pad E460(20 ETA00 DCD) За Think Pad E450(20 DCA036 CD) За Think Pad E460(20 ETA00 ECD) За Think Pad E450(20 DCA03 ACD) За Think Pad E460(20 ETA00 FCD) За Think Pad E450(20 DCA03 FCD) За Think Pad E460(20 ETA00 GCD) За Think Pad E450(20 DCA03 GCD) За Think Pad E460(20 ETA00 HCD) За Think Pad E450(20 DCA03 HCD) За Think Pad E460(20 ETA011 CD) За Think Pad E450(20 DCA03 XCD) За Think Pad E460(20 ETA013 CD) За Think Pad E450(20 DCA04 XCD) За Think Pad E460(20 ETA014 CD) За Think Pad E450(20 DCA04 YCD) За Think Pad E460(20 ETA015 CD) За Think Pad E450(20 DCA050 CD) За Think Pad E460(20 ETA016 CD) За Think Pad E450(20 DCA05 MCD) За Think Pad E460(20 ETA01 GCD) За Think Pad E450(20 DCA05 NCD) За Think Pad E460(20 ETA01 HCD) За Think Pad E450(20 DCA05 PCD) За Think Pad E460(20 ETA01 WCD) За Think Pad E450(20 DCA05 SCD) За Think Pad E460(20 ETA01 XCD) За Think Pad E450(20 DCA06 LCD) За Think Pad E460(20 ETA01 YCD) За Think Pad E450(20 DCA073 CD) За Think Pad E460(20 ETA020 CD) За Think Pad E450(20 DCA07 JCD) За Think Pad E460(20 ETA022 CD) За Think Pad E450(20 DCA07 NCD) За Think Pad E460(20 ETA023 CD) За Think Pad E450(20 DCA07 XCD) За Think Pad E460(20 ETA024 CD) За Think Pad E450 C За Think Pad E460(20 ETA025 CD) За Think Pad E450 C(20 EH0000 CD) За Think Pad E460(20 ETA027 CD) За Think Pad E450 C(20 EH0001 CD) За Think Pad E460(20 ETA02 FCD) За Think Pad E450 C(20 EHA000 CD) За Think Pad E460(20 ETA02 GCD) За Think Pad E450 C(20 EHA001 CD) За Think Pad E460-20 ETA0-0 DCD За Think Pad E450 C(20 EHA002 CD)
.

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
11.4 V
Број На Модел На:
За ThinkPad E450
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
3 Клетки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Слична стока во категоријата..