• Намалена цена
  • Ново
UR ШЕЌЕР 6ml База на Грб Вода врз Основа на Ноктите Лак Овошен Сува Лесно Транспарентна База на Грб Помине Уметност полски Лак Нокти
zoom_in

UR ШЕЌЕР 6ml База на Грб Вода врз Основа на Ноктите Лак Овошен Сува Лесно Транспарентна База на Грб Помине Уметност полски Лак Нокти

DEN 87.00 114.72

Износот
check Това е достапна


Спецификација :
Количина : 1 Шише
Бренд : UR ШЕЌЕР
Капацитет : 6ml
Пакет Содржина :
1 Шише Со Вода Врз Основа На Ноктите База Грб
Примена :
Чистење на вашите природни нокти, ќе се применуваат масло 1 или 2 слоеви, тоа може да биде сува страна на ветрот.
Можете да го користите како редовни дневни лак.

Тип На Објект:
Лак
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
6ml
Количина:
1pcs
Бренд Име:
UR Шеќер
Број На Модел На:
AUB42026

Слична стока во категоријата..