• Ново
Висок Квалитет на Slingshot Моќен Катапулт од Нерѓосувачки Челик, Алуминиум Прашка Shot Caza со Истегнување на Зглобот за Лов
zoom_in

Висок Квалитет на Slingshot Моќен Катапулт од Нерѓосувачки Челик, Алуминиум Прашка Shot Caza со Истегнување на Зглобот за Лов

DEN 863.52

Износот
check Това е достапна


Висок Квалитет на Slingshot Моќен Катапулт од Нерѓосувачки Челик, Алуминиум Прашка Shot Caza со Истегнување на Зглобот за Лов
Карактеристики : Дијаметар : 9.625 mm Почетна брзина : 95 m / s Ефективен опсег : 30 m Убие растојание : 70 m Акција : Прирачник за Списанието капацитет : 25 Круга Тежина : 0.36 kg Испрати со 10 челични топки за слободни.

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
Junxing
Број На Модел На:
Slingshot
Употреба:
Снимање
боја:
Црна
Ефективен Опсег:
30 m
Дијаметар:
9.625 mm
Почетна брзина:
95 m / s
Убие растојание:
70 M
Списанието капацитет:
25 Круга
акција:
упатство
Тежина:
0.36 kg

Слична стока во категоријата..