• Ново
1pc Висок Квалитет Прилагодливи Челик Убодни Пердув Ване Поврзување на Уредот на Стрелаштво Додатоци за Лов на Снимање
zoom_in

1pc Висок Квалитет Прилагодливи Челик Убодни Пердув Ване Поврзување на Уредот на Стрелаштво Додатоци за Лов на Снимање

DEN 1439.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Може да се држи на fletching со себе.
Тоа се вклопува стрелките на fiberglass стрели, јаглерод стрели, алуминиум стрели, за вистински пердув vanes, пластични vanes.
Тоа може да се држиме 2-4 vanes.
Ќе се чувствувате повеќе да се забавуваат со DIR стрели себе.
Пакетот вклучува :
1 x Fletching Убодни

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
TP0037
Употреба:
Други
Бренд Име:
МАК
Име:
fletching убодни

Слична стока во категоријата..