• Ново
6/12/24pcs 80см Јаглерод Стрели ' Рбет 500 OD7.6mm Со Турција Пердув и Заменливи Arrowhead за Лак Лов Снимање Стрелаштво
zoom_in

6/12/24pcs 80см Јаглерод Стрели ' Рбет 500 OD7.6mm Со Турција Пердув и Заменливи Arrowhead за Лак Лов Снимање Стрелаштво

DEN 911.52

Износот
check Това е достапна


1)Должина : 80см
2)Тежина : 33g
3) ' Рбет : 500
4) OD : 7,6 милиметри
5)ПРОЕКТ : 6.2 mm
Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од плаќање избришани. Сите нарачки се испраќаат како клиент-choosed превозот метод. Ние не сме одговорни за услуга транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозот превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Имајте на ум дека транзит пати може да се разликуваат, особено во шпицот периоди (како што се празници). Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на проценетиот временски период. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Ако пратката се враќа поради адреса грешка, купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест за да се добие тоа. Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки и даноци не се вклучени во центарот цена или превозот цена. Ве молам, разберете дека таксите се наплаќаат од страна на вашата земја и да не се дополнителни превозот цена. Ако не е сигурен на вашата локална царинска такса, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние само можеме да прифатиме Alipay. Ако треба да се платат со други методи, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Враќа се прифатени во рок од 7 дена од датумот на породување за размена или продавница кредит. Предмети мора да биде во сосема нов и resellable состојба. Се врати превозот на трошоците да бидат покриени од страна на купувачот. Сите предмети купени од нашата продавница, кои се опфатени под производство гаранција за 14 дена од датумот на породување. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораки за дополнителни информации за сите гаранции поврзани прашања. Можете слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим во текот на работното време со кој било производ проблеми. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации откако shippingment е потврдено. Ве молиме не заборавајте да ни даде позитивен ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите детални продавачот рејтингот. Ако не сте задоволни со вашата шопинг искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да најдат најдобро решение за проблемот. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга на клиентите искуство е можно. Ве молиме контактирајте со нас без двоумење кога ќе ја добиете на секое прашање. Ви благодариме.

боја:
6pcs, 12pcs, 24pcs
Број На Модел На:
TJ0061
Тип:
Стрелката
Пердув Материјал:
Други
Вратило Материјал:
јаглерод
Употреба:
Лов
Точка Материјал:
Челик
Бренд Име:
MUSEN
Количина :
6/12/24pcs
'Рбетот :
500
Стрелките на тело, должина :
80см
тежина :
За 33g
Firt за :
20-50lbs Соединение/Recure Лак
Стрелките совети :
Заменливи
OD:
7,6 МИЛИМЕТРИ
ID:
6.2 mm
Пердув :
Турција Пердув

Слична стока во категоријата..