• Ново
12pcs Јаглерод Стрелка 3K ткаат Spine340 ID6.2mm со 2 пластични ване и bohning Nock 100gr го замени точка за соединение лак
zoom_in

12pcs Јаглерод Стрелка 3K ткаат Spine340 ID6.2mm со 2 пластични ване и bohning Nock 100gr го замени точка за соединение лак

DEN 3215.52

Износот
check Това е достапна


12pcs Јаглерод Стрелка 3 K ткаат Spine340 ID6.2mm со 2" пластични ване и bohning Nock 100gr го замени точка за соединение лак
'Рбет : 340
Lenght : 28/29/30/31/32"
Правост : +/-0.006
ID : 6.2 mm
OD : 7,6 милиметри
тежина : 9.4 GPI
ване : 2"пластични ване
Nock : Bohning Nock
ние нудиме OEM, ако имате потреба од различен тип стрела, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас

боја:
30inch, 29inch, 28inch, 32inch, 31inch
Тип:
Стрелката
Бренд Име:
DECHUANG
Вратило Материјал:
јаглерод
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
DA352
Точка Материјал:
Челик
'Рбетот:
340
Правост:
0.006
Тежина:
9.4 GPI
Lenght:
28/29/30/31/32
ID:
6.2 mm
OD:
7,6 МИЛИМЕТРИ
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..