• Ново
681X 618/1.5 имајќи 1.5*4*1.2 ABEC-5 лежишта 10pcs Метал Запечатени Мини Имајќи 681X 618/1.5 хром челик лого
zoom_in

681X 618/1.5 имајќи 1.5*4*1.2 ABEC-5 лежишта 10pcs Метал Запечатени Мини Имајќи 681X 618/1.5 хром челик лого

DEN 204.00

Износот
check Това е достапна


Точка бр : 681 X 618/1.5
Внатрешен дијаметар : 1.5 mm
Надворешниот дијаметар : 4 мм
Висина : 1.2 mm
Вид : Еден ред длабоко ритам топката лежишта
Materail : хром челик GCR-15
Квалитет : Кина Националниот Стандард
Пакување : 10 ПАРЧИЊА/ЦЕВКА

Надворешниот Дијаметар:
4mm
Внатрешен Дијаметар:
1.5 mm
Број на Компјутери:
10pcs
Број На Модел На:
681X 618/1.5
Бренд Име:
Afortunado
is_customized:
Yes
Материјал:
имајќи челик

Слична стока во категоријата..