• Намалена цена
  • Ново
Слободен брод Ѕид Монтирани солидна Месинг една ладна Тенџере Додатен тапа допрете, Двојно Заеднички Spout Хром Ѕид Монтирани Кујна Тапа НОВИ
zoom_in

Слободен брод Ѕид Монтирани солидна Месинг една ладна Тенџере Додатен тапа допрете, Двојно Заеднички Spout Хром Ѕид Монтирани Кујна Тапа НОВИ

DEN 6048.00 6719.52

Износот
check Това е достапна

Опис на производот Боја : Хром
Спецификации
Тапа Тип : Тенџере Додатен
Број на Рачки : 2
Број на Инсталација Дупки : 1
Инсталација Тип : Ѕид
Снабдување Со Вода : Ладна Вода Само
Кертриџ Тип : Керамички Диск
Крај : Хром
Максимална Spout се Постигне : 25.2"=64 CM
Spout Висина : 6.5"
Конекција Големина : 1/2" IPS
Пакетот Вклучува
* Качамак Со Додатен
* Прирабница
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил.
Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .
Превозот :
Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPS-от , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P. O. кутии или APO/FPO адреси.)Ние ќе го изберете брз и сигурен начин на испорака .
ПРЕВОЗОТ ДА ПОВЕЌЕТО ЗЕМЈИ СЕ БЕСПЛАТНИ .
Испорака :
Предмети ќе биде предаден, откако исплата потврди и акциите што ги имаат .ве молиме да ни испратите e-mail ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ се кога ви треба многу итно . Нарачките обично се испраќаат надвор within3 - 7 работни дена. (Правни празници се случуваат во рамките на бизнис недела не се смета како еден работен ден)
Следење На No. :
Вие ќе примите порака или e-mail со следење или испорака потврда информации кога вашиот објект има испраќаат.
Меѓународните Купувачи ,Даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Осигурување :
Елементи цена не ги вклучува осигурување . Купувачот е одговорен за факултативна осигурување, трошоци.
Одговорност :
Ние нема да бидат одговорни за било каква испорака задоцнување ,како и царинската пакување проверка ,штрајк ,виша сила ,лошите временски услови и др.
Врати политика &сервисот :
Ако сте примиле објектот во оштетена состојба, ве молиме да не известите во рок од 24 часа по приемот. ние со задоволство ќе ви помогне.
Барањата за враќање или наплата мора да се изврши во рок од 3 дена од пристигнувањето и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн.
Купувачи се одговорни за враќање превозот трошоци и сите други трошоци под никакви околности.
НАЈДОБАР НАЧИН ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ : e-mail
Ви благодариме за вашиот бизнис!

Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Rotatable Или Не:
Yes
Ладно & Топла Вода:
No
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Спреј Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Слична стока во категоријата..