• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови пристигнување Висок Квалитет BJD SD Кукла 1/8 Софи Бела Принцезата YOSD Раѓа Бебе Девојки и Момчиња Кукла Со Make Up
zoom_in

2018 Нови пристигнување Висок Квалитет BJD SD Кукла 1/8 Софи Бела Принцезата YOSD Раѓа Бебе Девојки и Момчиња Кукла Со Make Up

DEN 3355.00 3355.20

Износот
check Това е достапна


Топло Совет :
Кукла е продажба на голи,облека, чевли и перика не вклучуваат продаде ,ве молиме имајте во предвид тоа , И очите ќе случаен испратите тоа , ви благодариме
Кукла Големина
Висина : 16 CM Главата обемот : 14.5 CM Рамо ширина : 4.5 CM Биста : 8 CM Хип : 9 CM Половината : 8 CM Нога должина : 4 CM Нога должина : 2 CM
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
Контакт со нас : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

боја:
Бела, Нормално
Големина:
NO Makeup, Face Makeup
Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
AIBOULLY
Форма:
1/8
Број На Модел На:
B1207
Димензии:
1/8
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Карактеристики:
diy играчка
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Батеријата:
Никој
Тип:
Моден Кукла
Тема:
Филм & TV
Предупредување:
Никој
Материјал:
Смола
Возраст Опсег:
> 3 години

Слична стока во категоријата..