• Намалена цена
  • Ново
(Josephina) 4pcs/многу Нови стилски Самовила Патрола Висока Кукла MAWA BAPR Заеднички Тело Мода Кукли, Играчки Девојки Играчки Најдобар Подарок Чудовиште Забава
zoom_in

(Josephina) 4pcs/многу Нови стилски Самовила Патрола Висока Кукла MAWA BAPR Заеднички Тело Мода Кукли, Играчки Девојки Играчки Најдобар Подарок Чудовиште Забава

DEN 720.00 1200.00

Износот
check Това е достапна


(Josephina) 4pcs/многу Нови стилски Самовила Патрола Висока Кукла MAWA BAPR Заеднички Тело Мода Кукли, Играчки Девојки Играчки Најдобар Подарок Чудовиште Забава
Големина : Околу 25см Име : Самовила Патрола Кукла Продавачот препорачуваме возраст : >2 години Најдобрите подароци за децата во Божиќ Ден, Црн петок, Роденден, Децата Ден, итн.

Тип На Објект:
Кукли
Карактеристики:
Цртан Филм,Модел
Предупредување:
Без Топлински !
Mfg Серија Број:
Моден
Батеријата:
без батерија
Бренд Име:
Josephina
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла
Број На Модел На:
ИГРАЧКА-КУКЛА-163
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Материјал:
Смола
Димензии:
25cm
Возраст Опсег:
> 3 години
Пакетот Вклучува:
4 парчиња Josephina Самовила Патрола Кукли

Слична стока во категоријата..