• Намалена цена
  • Ново
kawaii 55 cm детски играчки за девојчиња играчки американска девојка кукла жив bonecos силикони раѓа бебиња кукла 22 инчен bjd brinquedos
zoom_in

kawaii 55 cm детски играчки за девојчиња играчки американска девојка кукла жив bonecos силикони раѓа бебиња кукла 22 инчен bjd brinquedos

DEN 4422.00 4912.80

Износот
check Това е достапна


Опис :
Големина : За 22inch
Тежина : Околу 1.2 kg
Структура : На главата и екстремитетите се направени од увезени меки силиконски и телото е памук тело, која е многу мека; екстремитетите може да се движат, можат да седат и лагата; не ќе застане и не може да се зборува; на платно кукла не е дозволено да влезат во вода
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, очи да не трепка
Коса : Вграден косата со рака
Облека : скроени според кукла големина

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Мини,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
N1440
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
55cm

Слична стока во категоријата..