• Намалена цена
  • Ново
шамија и шапка за 45см Zapf Бебе Повторно Роден Кукла девојка се облекуваат момче Одговараат за 18 инчен бебе кукла
zoom_in

шамија и шапка за 45см Zapf Бебе Повторно Роден Кукла девојка се облекуваат момче Одговараат за 18 инчен бебе кукла

DEN 122.00 143.52

Износот
check Това е достапна


Читање пред да нарачате :
одговараат за 18" 45см кукла употреба.
Фустан само, не вклучувајќи кукла
1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
30cm
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Предупредување:
за деца над 3+
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
No44-1

Слична стока во категоријата..