• Намалена цена
  • Ново
2017, модерен нови топката одговараат. Погоден за 18 инчен Американска Девојка кукли или Zapf43, им даде на децата на најдобри роденденски подарок n1035
zoom_in

2017, модерен нови топката одговараат. Погоден за 18 инчен Американска Девојка кукли или Zapf43, им даде на децата на најдобри роденденски подарок n1035

DEN 102.00 120.00

Износот
check Това е достапна


2017, модерен нови топката одговараат. Погоден за 18 инчен Американска Девојка кукли или Zapf43, им даде на децата на најдобри роденденски подарок (две бои)

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
n1035-n1036
Бренд Име:
ZWSISU
Пол:
Девојки
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>3 години
Димензии:
43cm zapf кукла
BJD/SD Атрибут:
Накит
Тип:
Додатоци
Форма:
43CM

Слична стока во категоријата..