• Намалена цена
  • Ново
13pcs/set Алчен Куче Сад Храни коските Играчка за Barbi Кукла подарок Мебел Кукла Додатоци
zoom_in

13pcs/set Алчен Куче Сад Храни коските Играчка за Barbi Кукла подарок Мебел Кукла Додатоци

DEN 191.00 227.52

Износот
check Това е достапна


Функција
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Пластика
куче : Должина : 16 см : 12 cm.
Стил : куче играчка
боја : Како на сликата покажува.
Пакет сметка :
1 сет куче играчка
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Бренд Име:
MINIFRUT
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Тип:
Дериватни Производ
Број На Модел На:
Куче играчка
Пол:
Девојки
Димензии:
Куче
Предупредување:
no
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Слична стока во категоријата..