• Намалена цена
  • Ново
Detacher Кука Преносни Копче за Безбедност Ознака Detacher Аларм Копче Кука Detacher Мини Магнетни Смена За ЕАС Облека Тешко Ознака Топла
zoom_in

Detacher Кука Преносни Копче за Безбедност Ознака Detacher Аларм Копче Кука Detacher Мини Магнетни Смена За ЕАС Облека Тешко Ознака Топла

DEN 135.00 158.40

Износот
check Това е достапна


Описи :
Detacher Кука Копче Detacher Безбедност Ознака Смена Користи За ЕАС Тешко Ознака
Оваа механичка безбедност ознака detacher, е главната компонента на .
Додека detacher кука е првенствено се користи како замена на арм, на јадицата, исто така може да се користи од страна на страна,
без потреба од било какви посебни уреди. Бренд Име : ЗАДРЖИМЕ
Модел : DW-J1
Материјал : Челик
Карактеристики :
На јадицата е на внатрешните делови на рачен detacher
Обезбедува начин на одвоен на база на обработка, може да се користи за директно криви pin-от на хард ознаки.
Пакет Се Вклучени :
1x Detacher Кука

Бренд Име:
SULEVE
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
DW-J1
is_customized:
Yes
Материјал:
Челик

Слична стока во категоријата..