• Намалена цена
  • Ново
Миленичиња Куче, Мачка Шатор Виткање Хексагонална Оксфорд Милениче Шатор кој се одвојува за Мали, Средни и Големи Кучиња, Мачки Отворено Кампување Дома Патување Ку
zoom_in

Миленичиња Куче, Мачка Шатор Виткање Хексагонална Оксфорд Милениче Шатор кој се одвојува за Мали, Средни и Големи Кучиња, Мачки Отворено Кампување Дома Патување Ку

DEN 925.00 1233.60

Износот
check Това е достапна

Категорија : Пет Шатор Големина : 60x55x45cm костум за Мали, Средни и Големи кучиња & мачки Боја : како на сликата покаже Материјал : Оксфорд Ткаенина + Влакна Пол Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет

Големина:
60x55x45cm
Тип:
Кучиња
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Бренд Име:
Jiguanqiang
Шема:
Цврста
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Број На Модел На:
PD361
Функција:
Патување
Тежина:
600g
Материјал:
Оксфорд ткаенина
домашно милениче шатор:
Yes
Големина:
60x55x45cm
Домашно милениче отворено Кинолошки:
Yes
одговараат за:
Кучиња & Мачки

Слична стока во категоријата..