• Намалена цена
  • Ново
Нова Есен/зима Миленичиња Куче Грб Памук Двојно Двострано Отворено Спортски Топло домашно Милениче Облека за Средни и Големи Куче Миленичиња Материјали
zoom_in

Нова Есен/зима Миленичиња Куче Грб Памук Двојно Двострано Отворено Спортски Топло домашно Милениче Облека за Средни и Големи Куче Миленичиња Материјали

DEN 623.00 669.60

Износот
check Това е достапна


производ големина :
Големина
Градите(cm)
Вратот(cm)
Назад Должина(cm)
XS
35
26
25
S
40
30
30
М
48
34
34
L
58
40
40
XL
68
45
48
XXL
80
50
53
XXXL
93
58
59
Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче топла облека
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 7.20 /парче US $ 14.50 /парче US $ 3.55 /парче US $ 16.87 /парче US $ 9.85 /парче US $ 15.50 /парче US $ 3.20 /парче US $ 5.50 /парче

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
gagyive
Шема:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Есен/Зима
Тип:
Кучиња
Пердув:
куче облека
Стил:
Моден
боја:
сина,сива,портокалова,црвена роза
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
Количина:
1pc

Слична стока во категоријата..