• Ново
Професионални Codos CP-6800 домашно Милениче Коса Clipper Куче Коса Тример Кучиња Електрични Коса Хлапак Сребро Батерија Куче Чешлање Clipper
zoom_in

Професионални Codos CP-6800 домашно Милениче Коса Clipper Куче Коса Тример Кучиња Електрични Коса Хлапак Сребро Батерија Куче Чешлање Clipper

DEN 1442.40

Износот
check Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : 1.Ние испратени без orginal кутија,ако ви треба orginal кутија ве молиме conatct нас или направи белешка. 2.Ние ќе обезбедиме бесплатна конверзија адаптер за вас според земја или област. Опис : CP-6800, Пет clipper Електрична/батерија со користење на Моќни своите перформанси за сите видови на кучиња/мачки парична Казна увезени од не ' рѓосувачки челик, заби помеѓу ширина само 0.8 mm Ниски вибрации и ниско ниво на бучава 3 часа на полнење време, 60 минути на оперативниот Монтажни нож, лесно да се замени и чиста Гума страна плочи за анти-лизга LED displayer покажува rechargeing или користење Ергономски дизајн овозможува лесно контрола Полначот : текст AC220 V 50 Hz Излез DC2.4 V 800m A Батерија : NI-CD 1.2 V 600m A × 2 време на Полнење : околу 3 часа На електрична соодветна оперативна време : 60 минути Додатоци : 3/6mm со чешел, 9/12mm со чешел (со чешел се користи за да се прилагоди на должината на притисни кадифен ~, соодветно, може да бидат оставени 3мм, 6mm, 9mm, 12mm, 4 достапни), полнач, четка за чистење, масло шише. Прецизност обработка со парична казна-заб нож керамички нож во собата, казна-заб проред 0.8 mm, за да се спречи клип на животните на кожата, висока цврстина, сила на смолкнување е супериорен во однос Моќен мотор со долг живот, Ниски вибрации, ниско ниво на бучава дизајн за да се спречи шок за вашето домашно милениче Не се лизга гумени рачка, се чувствуваат удобно и да не го продаде Стилски и елегантен ергономски дизајн кој се одвојува тип на ножеви, лесно чистење-up Моќ-линија тип полнење. Пакет се Вклучени : 1 x CP6800 Пет Електрични Clipper 2 x Чешли 1 x Чистење со Четка 1 x Полнач
Ние поддршка dropshipping и трговија на големо.
Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако треба во трговијата на мало пакување, ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот !
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Ве молиме Внимателно да ги Прочитате Следниве Политики пред Исплата. Ви благодариме!
1. Ние Брод на Светот, ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ .
2. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
куче коса тример
Извор На Енергија:
Батерија
Време На Полнење:
6 Час
Број На Модел На:
CP-6800
Бренд Име:
CODOS
Напон:
AC 200-240V 50Hz, DC 3V 300mA

Слична стока во категоријата..