• Ново
KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Интерактивни Куче Играчки За Мали Кучиња Гума Кутре Играчка Тенис Топката Footprin Дијаметар 6.5 см Куче Џвакање Играчка Залак Отпорни
zoom_in

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Интерактивни Куче Играчки За Мали Кучиња Гума Кутре Играчка Тенис Топката Footprin Дијаметар 6.5 см Куче Џвакање Играчка Залак Отпорни

DEN 110.40

Износот
check Това е достапна


Име : пет дисциплина тенис играчка е Применливо сезона : сите сезони Материјал : не-токсични гума Димензии : дијаметар 6.5 cm Боја : colorfull Тежина : 60g Погоден за : Мали, средни и големи кучиња, мачки
1.Зелена боење третман, светла боја, никогаш нема да избледи, добра отпорност на залак.
2.На високо-одделение за заштита на животната средина материјал,безбедно и нетоксичен. 3.Строго контрола на квалитетот, обезбедување на квалитет.
4. Симпатична дизајн, пет сопственост, ќе љубов на устата.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена).

Големина:
6.5cm
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Материјал:
Гума
Играчки Тип:
Топки
Тип:
Кучиња
Дијаметар:
6.5 см
Тежина:
60 g
Се применува за:
Мали, средни и големи кучиња, мачки
Производот Категорија:
Куче џвакање играчка/интерактивна играчки

Слична стока во категоријата..