• Намалена цена
  • Ново
Мини Еж Облик На Домашни Миленичиња Куче Куче Писклив Џвакање Играчка Squeaker Топката Смешни Играчки 2 Големина
zoom_in

Мини Еж Облик На Домашни Миленичиња Куче Куче Писклив Џвакање Играчка Squeaker Топката Смешни Играчки 2 Големина

DEN 46.00 58.08

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Новата Симпатична Еж Облик На Домашни Миленичиња Куче Куче Писклив Џвакање Играчка Squeaker Топката Смешни Играчки Мини
Мини Еж Случаен Боја,а потоа производ е мини Играчка!!!!
Опис :
Миленичиња Куче, Мачка Симпатична Кутре Еж Играчка Миленичиња Куче Vocalization Писклив Играчка
Безбеден и сигурен. За милениче куче игра,џвакање и tugging. Трошат вашите миленици време и имајте убава расположение. Дајте му на вашиот кутре многу среќен пат играат играчки.
Спецификација :
Материјал : се Избегне лепак
Боја : Испратите случајно
Тежина : 0.013 Kg
Големина : S : 6.5 X6.5 х 4.5 cm / 2.4 X2.4 x1.8inch (многу мал)
М : 9.5 X7.5 X6.0cm / 3.74 X2.95 X2.36inch ( мала големина)
Количина : 1pcs
Имајте на ум, постои разлика во око на малата големина и мини големина, може да се провери тоа на сликата.
Пакетот Вклучува :
2 парчиња x Писклив Милениче Играчка мини големина
Или 1pcs X Писклив Милениче Играчка мала Големина

Големина:
Mini size 2 pcs, Small size 1 pcs
Бренд Име:
WMPHE
Тип:
Кучиња
Материјал:
Избегне лепак
Играчки Тип:
Избегне лепак
Тип На Објект:
куче играчки
Употреба:
Играчки
Применливи Раса Куче:
Универзална
Спецификација:
Hedgehog shape

Слична стока во категоријата..