• Намалена цена
  • Ново
KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Преносни Куче Шише за Вода нетоксични Пластични Отворено Патување Куче Храни Шише за Вода За Мали, Средни и Големи Кучиња, Мачки
zoom_in

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Преносни Куче Шише за Вода нетоксични Пластични Отворено Патување Куче Храни Шише за Вода За Мали, Средни и Големи Кучиња, Мачки

DEN 368.00 368.16

Износот
check Това е достапна


Основни информации
Име : Пет преносни патување литургија
Материјал : пластика
Боја : сина, жолта розова
Капацитет : 250ml 500ml
Погоден за : мали, средни и големи куче, мачка
Тежина : 250ml 60g 500ml 90g
1.Еколошки не-токсични материјали
Тоа е направен од високо-одделение за заштита на животната средина пластика. Тоа не е само светлина и
лесно да се носат, но, исто така, живи и не-токсични, значи дека кучињата можат да пијат чиста вода од надвор.
2.Пренослив дизајн
Устата на шишето е перфориран и дизајниран со јаже во исто време.
Тоа може да се носи на рака или обесени на кучето е патна торба, па тоа е лесно да се носат.
3.Ротирачки тема дизајн
Шишето устата и шише капаче усвојување на револвинг тема дизајн,
шише капаче може да се unscrewed за наводнување, како и на корисен модел е едноставен и практичен.
4.Појавување на вода канал
Дизајнот на вода канал на шише за вода може да се направи вода
шише пак се користат и проблеми за вршење на кучето сад е изоставено.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Големина:
250ml, 500ml
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип На Објект:
Шишиња Со Вода
Материјал:
Пластични
Применливи Раса Куче:
Универзална
јачина:
250ml,500ml
Тип:
Кучиња
боја:
розова, сина, жолта
Тежина:
250ml 60g 500ml 90g
Погоден за:
мали, средни и големи куче, мачка
Производот Категорија:
куче шише за вода

Слична стока во категоријата..