• Намалена цена
  • Ново
A17 Нова Маскирна Куче Сад,Куче, Мачка Миленичиња Патување Сад Силикони Расклопна Хранење Вода Јадење Фидер преносни вода сад со кука
zoom_in

A17 Нова Маскирна Куче Сад,Куче, Мачка Миленичиња Патување Сад Силикони Расклопна Хранење Вода Јадење Фидер преносни вода сад со кука

DEN 132.00 145.92

Износот
check Това е достапна


A17 Нова Маскирна Куче Сад,Куче, Мачка Миленичиња Патување Сад Силикони Расклопна Хранење Вода Јадење Фидер преносни вода сад со кука
Функција :
100% сосема нов висок квалитет
можете да го користите кога патувате , пешачење , планинарење , и др,
Може да количка кога не се користат
Спецификација :
Материјал : Силикон гума
Бои : Маскирна(Црвена/Сино/Зелено/Жолта/Портокал/Розова/Виолетова/Црна/Бела edge)
Сад големина
Топ ширина : 13cm се Одвиваат Heigth : 5.5 cm
Ширината на дното : 9 см
Висина по поклопецот е околу 1cm .
Пакетот вклучува :
1*Сад
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Патување Чинии
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
јачина:
250g,250ml
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Материјал:
Силикони
Тип:
Кучиња
Материјал:
Силиконска Гума
боја:
Маскирна(Црвена/Сино/Зелено/Жолта/Портокал/Розова/Виолетова/Црно/Бели)
Функција:
nontoxic силикони, свитлива, бонбони боја, преносни
Примена:
за милениче куче кученце хранење, храна контејнер
Бесплатен превозот :
Yes

Слична стока во категоријата..