• Намалена цена
  • Ново
Миленичиња Куче Поврзана Класичен Џемпер Turtleneck Трикотажа Мачка Зима Пролет Грб Облека Куче Маче Облека Sweatshirt S-XL
zoom_in

Миленичиња Куче Поврзана Класичен Џемпер Turtleneck Трикотажа Мачка Зима Пролет Грб Облека Куче Маче Облека Sweatshirt S-XL

DEN 277.00 469.44

Износот
check Това е достапна


Миленичиња Куче, Мачка Поврзана Класичен Џемпер Turtleneck Трикотажа Зимско Палто Облека
Карактеристики :
Нови мешана боја лен лента милениче џемпер;
Мода и едноставен turtleneck џемпер, мешана боја со грбот лента дизајн;
Изберете високо квалитетен материјал, многу удобно до својата кожа;
Еластична ткаенината, парична казна изработка и не е лесно да падне;
Едноставна bipod дизајн; јака може да се сврте надолу и, исто така може да бидат поставени по желба;
Спецификации :
Материјал : акрилик
Боја : црвена, сива
За миленичиња : мачки, кучиња
Големина на :
Големина Должина На Градите, Вратот
S 30cm/11.81" 32-48cm/12.6"-18.9" 24-30cm/9.45"-11.81"
М 35cm/13.78" 36-50cm/14.17"-19.69" 28-35cm/11.02"-13.78"
L 40cm/15.75" 40-55cm/15.75"-21.65" 30-40cm/11.81"-15.75"
XL 45см/17.72" 50-65cm/19.69"-25.59" 40-50cm/15.75"-19.69"
Забелешки :
1. Кога мерење на домашни миленици, не мерка премногу тесни. За домашни миленичиња дека има само избричен, се препорачува ширина е 3-4cm да се измери. Мора да изберете големината на поголем 2cm основа на кучето е точно градите турнеја.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
1 X Милениче Џемпер
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
SANGEMAMA
Број На Модел На:
Куче Поврзана Џемпер
Шема:
Шарени
Сезоната:
Есен/Зима
Стил:
Слободно време
Тип:
Кучиња
Материјал:
Акрилик

Слична стока во категоријата..