• Намалена цена
  • Ново
Шарени Топки Симпатична Миленичиња Џемпер Плетени Грб Облека Облека Куче, Мачка Џеб Трикотажа Ракави Куче Маче Облека S-XL
zoom_in

Шарени Топки Симпатична Миленичиња Џемпер Плетени Грб Облека Облека Куче, Мачка Џеб Трикотажа Ракави Куче Маче Облека S-XL

DEN 261.00 441.60

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Моден боја топката џеб милениче џемпер.
Боја топки + џеб дизајн, прекрасна и модата.
Парична казна изработка, без ракави дизајн не е лесно да падне.
Спецификации :
Боја : Сива,Розова
Материјал : Акрилни влакна
Големина на :
Големина Должина На Градите, Вратот
S 24cm/9.45" 30-36cm/11.81"-14.17" 24-28 cm/ 9.45"-11.02"
М 28cm/11.02" 36-44 cm/ 14.17"-17.32" 26-32 cm/ 10.24"-12.6"
L 34cm/13.39" 42-52 cm/ 16.54"-20.47" 32-36 cm/12.6" -14.17"
XL 41cm/16.14 и делови" 50-60 cm/ 19.69"-23.62" 36-40 cm/14.17" -15.75"
Answer : ___________________________ Note :
1. Кога мерење на домашни миленици, не мерка премногу тесни.
2. Миленичиња на само избричи се препорачува да се прошират 3-4cm да се измери,Не мора да се прошири 2cm врз основа на точни градите обемот на кучиња да се избере вистинската големина на облека.
3. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Милениче Џемпер
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Стил:
Слатка
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
домашно милениче џемпер
Тип:
Кучиња

Слична стока во категоријата..