• Намалена цена
  • Ново
Куче Миленичиња Облека Кошула Куче Облека Лето Кутре Вест за Мали до Средни Кучиња Милениче Облека, Облека за домашни Миленичиња Вест Облека 3e25
zoom_in

Куче Миленичиња Облека Кошула Куче Облека Лето Кутре Вест за Мали до Средни Кучиња Милениче Облека, Облека за домашни Миленичиња Вест Облека 3e25

DEN 122.00 165.60

Износот
check Това е достапна


Куче Миленичиња Облека Кошула Куче Облека Лето Кутре Вест за Мали до Средни Кучиња Милениче Облека, Облека за домашни Миленичиња Вест Облека
Спецификации : Одговара за : Мала до средна големина кучиња. Материјал : Руно Големина : S за да 2 XL
Answer : ___________________________ Note : 1.Може да има 2-3 cm грешка предизвика прирачник мерки За две нозе, Облека , pls се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, мора да одговара за градите дебелина и назад должина За одгледување кутре, ќе е подобро да се избере поголема големина.
Нешто што би сакале :
Надградба Услуга
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
2. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Пролет/Лето
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
IDEPET
одговараат за:
Мал кон Среден куче

Слична стока во категоријата..