• Ново
Sunjolly Кристал Кожа Случај Флип Паричникот Картичка Стојат Покрие coque fundas за Samsung Галакси J3 J5 J7 2017 J320 J520 J720 J520F
zoom_in

Sunjolly Кристал Кожа Случај Флип Паричникот Картичка Стојат Покрие coque fundas за Samsung Галакси J3 J5 J7 2017 J320 J520 J720 J520F

DEN 165.60

Износот
check Това е достапна

Компатибилен Модел : за Samsung Галакси J320/J520/J720 НИ Издание Функција : * со Lanyard, со Паричник, со Картичка, со Застане на Функцијата, со Флип *Направен од високо-квалитетни Материјали. *Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. *Совршено одговара на обликот. *Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да ги оштети *Пакет : со OPP вреќа

Материјал:
за J3 2017 J320, за J5 2017 J520, за J7 2017 J720
Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
кристал случај
дизајн:
Ткаеше,Jewelled
Големина:
for Samsung J720 phone cover
Бренд Име:
sunjolly
Мало Пакет:
No
Стил:
Луксузни Модни со Lanyard
функција 1:
Детелина Насликани Флип Стојат Кожа Случај
Функција:
Анти-удар Заштитна Паричникот Покрие Со Картичка
Карактеристика 2:
Детелина со Дијамант случај
функција 3:
Virar Слот cartao Carteira Levante fundas capa став
карактеристика 4:
Virar слот cartao Carteira Levante став
Алијаси:
carcasa, fundas, capa, coque, став
Пакет:
Со OPP пакет
превозот:
Бесплатен превозот
боја:
Сино, Роза, Виолетова, Црна, Сива, Кафеава

Слична стока во категоријата..