• Намалена цена
  • Ново
EFERO Полжав Крем Ден Крем за Лице Крем Поправка Третман на Акни Навлажнувачки Против Брчки Против Стареење Белење Заличи за Нега на Кожата
zoom_in

EFERO Полжав Крем Ден Крем за Лице Крем Поправка Третман на Акни Навлажнувачки Против Брчки Против Стареење Белење Заличи за Нега на Кожата

DEN 308.00 439.20

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
EFERO Полжав Крем Ден Крем за Лице Крем Поправка Третман на Акни Навлажнувачки Против Брчки Против Стареење Белење Заличи за Нега на Кожата
Спецификација : 30 g
Рок на траење : 3 години
Потекло : Кина
ефект : Полжав Влажна Негување на Лицето Крем 30 G може да биде лесно се апсорбира преку кожата. Тоа може да помогне да се подобри досадна кожата за тоа replenishes влага и исхрана за заштита на сува, груба и лупено кожата. Во исто време, тоа може да се бори против брчките.
Примена : По чистење на кожата во текот на денот и ноќта, се применува износот на лицето и нежно масажа додека се апсорбира.
Типот на кожата : Погоден за сите типот на кожата.
Складирање Состојба : се Стави на ладно и суво место, и да ги задржи подалеку од сончева светлина.
пакетот вклучува : 1 X полжав се соочуваат со крем
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Бренд Име:
efero
НЕТО-WT.:
30ML
Состојка:
Полжав екстракт полжав крем,Колаген
Пол:
Женски
сертификација:
GZZZ
Функција:
Навлажнувачки
Број На Модел На:
Тендер Осветлувајќи и Навлажнувачки Крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Ефект:
Полжав Влажна Негување
Тип На Објект:
полжав крем
Функција:
Навлажнувачки
Погоден за нега на кожа:
голем број на кожата

Слична стока во категоријата..