• Намалена цена
  • Ново
EFERO Против Стареење Полжав Суштина се Соочуваат со Крем Ноќта Ден Крим Серум Влажна Негување на Кревање на Лицето за Нега на Кожата Поправка Белење на Столетните
zoom_in

EFERO Против Стареење Полжав Суштина се Соочуваат со Крем Ноќта Ден Крим Серум Влажна Негување на Кревање на Лицето за Нега на Кожата Поправка Белење на Столетните

DEN 319.00 1679.52

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
EFERO Против Стареење Полжав Суштина се Соочуваат со Крем Ноќта Ден Крим Серум Влажна Негување на Кревање на Лицето за Нега на Кожата Поправка Белење на Столетните
Опис
Спецификација : 30g
Рок на траење : 3 години
Потекло : Гуангжу , Guangdong
Пакет Се Вклучени : 1 Шише Полжав Се Соочуваат Со Крем
Типот на кожата ; За нормално типот на кожата , особено за сува кожа
Инструкции : По чистење на вашата кожа , се применуваат износ полжав суштината кремот на лицето и нежно масиравме додека се апсорбира.
Карактеристики :
1 . Фузија полжав суштината и повеќе мускулна состав , слој по слој ја храни вашата кожа ;
2. Додаток вода и хранливи материи на кожата , жад-како камен embelish светла , направи кожата повеќе мазна , бавно и поправка , ексфолиране груб , dty проблеми со кожата ;
3. Помогне да ја бојата на кожата , со светла и проѕирна , облагородување еластична кожа чувство .
Па yment :
Ali Express Платформа Прифаќа следниве начини на плаќање :
Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Господар дебитни картички, Web Money и Банкарски Трансфери.
Превозот И Предавање Термини :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по уплатата завршен примени.
2) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши овој проблем и да ве уверам нема да сноси било каква загуба.
За Данок :
Нашата цена не вклучува даноци и други давачки, ние ќе ги прогласи ниска вредност да им помогне на клиентите да се Избегне данок. Но, ако пакетот е применет на даночната основа, тоа е купувачот има обврска да плаќаат даноци.

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Бренд Име:
efero
НЕТО-WT.:
30ML
Пол:
Женски
сертификација:
GZZZ
Функција:
Навлажнувачки
Состојка:
Полжав Суштината
Број На Модел На:
полжав се соочуваат со крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
Навлажнувачки , Анти-навремено , Против Стареење , Хидратантен
Тип На Објект:
Полжав Лицето За Нега На Крем Козметика
Типот На Кожата:
Различни типови на кожа , особено за сува кожа
Пол:
Сите , на човекот , на жените

Слична стока во категоријата..