• Намалена цена
  • Ново
AIIOU Секси Mens Faux Кожа Бикини долна облека Кратко Геј Камшик Злато Сребро Лизга Jockstrap Пенисот Торбичка Плачко Гаќи долна облека
zoom_in

AIIOU Секси Mens Faux Кожа Бикини долна облека Кратко Геј Камшик Злато Сребро Лизга Jockstrap Пенисот Торбичка Плачко Гаќи долна облека

DEN 353.00 561.12

Износот
check Това е достапна


Опис
Бренд : Aiiou
Боја : Како се покаже во слика
Сезона : All
Нето Тежина : 0.06 KG
Пакет : 1 PCS
Големина На Табелата
Производот Се Покаже
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен., ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е corret и телефонскиот број е avaiable.
2.Ние ќе ве информира ако превозот метод е променет, па ве молиме да се задржи во допир.
3.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување. Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
4.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
5.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации
Ако сте задоволни, ве молиме да дадете 5 ѕвезди слава ; ако не сте задоволни, ве молиме да не се брза со заклучоци, вашиот охрабрување и предлози за нас е многу важно, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го обезбеди најдоброто решение!
Топло prompt
1.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им даде најдобар квалитет на услугата и концесии.
2.Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
3.За царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За Нас
Ние сме долгорочно се фокусира на облека производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти. што се стремат да бидат вашите долгорочни бизнис партнер, задоволството на клиентите е нашата крајна цел, ние секогаш ќе се бориме.

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
Aiiou
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
SNK18
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко

Слична стока во категоријата..