• Намалена цена
  • Ново
Црна Девојки Деца Кожени Чевли Студент покаже на Принцезата Чевли Станови Деца Патики Девојки партија танцување мека чевли чевли
zoom_in

Црна Девојки Деца Кожени Чевли Студент покаже на Принцезата Чевли Станови Деца Патики Девојки партија танцување мека чевли чевли

DEN 669.00 955.20

Износот
check Това е достапна

Црна Девојки Деца Кожени Чевли Студент покаже на Принцезата Чевли Станови Деца Патики Девојки партија танцување мека чевли чевли
Како да се Изберете Големина?
Големината не е Стандард НАС Големина или Евра Големина, ве молиме, изберете ја големината според "Нога Должина".
Најдете нога должината што треба, а потоа се најде на correponding НИ ГОЛЕМИНА за остварување цел.
Совети : Чевли Големина на Табелата Мало дете Голема дете НИ ГОЛЕМИНА 9.5 10.5 11.5 12.5 13 13.5 1 2 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 ЕУР ГОЛЕМИНА 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Insole Должина(cm) 16.5 17.2 18 18.5 19.2 19.8 20.5 21.2 21.8 22.5 23 23.5 24 24.5 25 26 26.5 Нога Должина(cm) 15.5 16.2 17 17.5 18.2 18.8 19.5 20.2 20.8 21.5 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25.5
Совети :
(1) Големината е Кинески големина, не Европскиот Големина.
(2) Ако вашето дете е нога е масти или широк, ве молиме изберете поголема големина.
(3) Ако не знаете како да се избере, ве молиме да се измери метри должина и кажете ни.

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 9.5, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 13.5
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
6T,33M,35M,9T,14T,3T,4T,13T,12T,10T,34M,>14T,11T,8T,7T,5T
Бренд Име:
qloblo
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..