• Намалена цена
  • Ново
HaoChengJiaDe Принцезата Девојки Чевли Детска Мода Деца Bigs Пеперутка Чевли Пролет, Есен Мека Танц Чевли За Девојки Рамен 115
zoom_in

HaoChengJiaDe Принцезата Девојки Чевли Детска Мода Деца Bigs Пеперутка Чевли Пролет, Есен Мека Танц Чевли За Девојки Рамен 115

DEN 373.00 449.28

Износот
check Това е достапна

Драги пријатели, Кога ќе ги нарачате на детски чевли, треба да се според Insole должина.(Insole должина=Нога должина +1cm) САД големината Не е Стандарден ,Само погодно за вас да се направи нарачка. Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете. Ве молиме изберете вистинската големина. Hao Cheng Jia De Принцезата Девојки Чевли Детска Мода Деца Bigs Пеперутка Чевли Пролет, Есен Мека Танц Чевли За Девојки Рамен 115

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Бренд Име:
HaoChengJiaDe
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
12M,16M,20M,24M,28M,32M,3T,7T,11T,12T,8T,4T,33M,29M,25M,21M,17M,13M,14M,18M,22M,26M,30M,34M,5T,9T,10T,6T,35M,31M,27M,23M,19M,15M
Применливи Возраст:
4 до 6 години 7 до 11 години
Транспорт:
Бесплатен превозот
боја:
црна, розова
Кожа Стил:
Патент Кожа
Големина:
ЕУ 26-30 31-36

Слична стока во категоријата..