• Намалена цена
  • Ново
Класичен Хип-хоп стил кожна Јакна breakdancing Улица Кожа Палто Панк мотоцикл патент вино црвено Зелена Црна Кожна Јакна
zoom_in

Класичен Хип-хоп стил кожна Јакна breakdancing Улица Кожа Палто Панк мотоцикл патент вино црвено Зелена Црна Кожна Јакна

DEN 2798.00 2976.48

Износот
check Това е достапна


Класичен Хип-хоп стил кожна Јакна breakdancing Улица Кожа Палто Панк мотоцикл патент вино црвено Зелена Црна Кожна Јакна ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме
контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите
со цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и
ние нема да наплата на превозот обвиненија. ^ .^ Детали
Треба да се остави ја вашата Висина, Тежина биста и половината Големина ве молиме , Тогаш Ние ќе знаат Која големина се Вклопуваат Најдобро !!
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање :
· Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1 Предмети ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално,
Обично тоа трае 1530 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5 Ако не го примите објект во рамките на 35days., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот точка(а) во
пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа покажува
вашиот item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Стил:
Streetwear
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
demosi
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
ZZB
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Дебелина:
Стандард
боја:
црна зелени црвена
Објектот нема:
ZZB8708

Слична стока во категоријата..