• Ново
Универзален Мотор 22mm 7/8 Карбонски Влакна се Справи со Бар Рака Костец Лентата Завршува За YAMAHA YZF R1 R6/S FJR 1300 V-MAX XSR 700/900 ABS
zoom_in

Универзален Мотор 22mm 7/8 Карбонски Влакна се Справи со Бар Рака Костец Лентата Завршува За YAMAHA YZF R1 R6/S FJR 1300 V-MAX XSR 700/900 ABS

DEN 1228.80

Износот
check Това е достапна


7/8" 22 MM CNC карбонски влакна Мотоцикл handlebar зафат мотор се справи со бар костец за Kawasaki хонда, јамаха ducati ktm bmw Aprilia Харли
Новата Црна 7/8" Карбонски Влакна Универзален Мотор Handlebar Рака Костец Лентата Завршува
Опис :
1. Conditon : Резервни 100% Нови
2. Анти-корозија и ' рѓа отпорни
3. Боја : Црна(ве Молиме забелешка ако ви треба друга боја)
4. Материјал : 100% Јаглерод Влакна + ЦПУ машински Алуминиумски
5. Големина : 7/8" го понесе ( прикажани на сликата )
6. Инсталација : Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција со не модификација е потребно
Fitment :
Универзален мотор со 22mm ( 7/8" ) стандард шупливи handlebars како што се
1

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
15.5cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.43kg
Материјал Тип:
Палка На Алуминиум,Пластика & Карбонски Влакна
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Тип На Објект:
Костец
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл Карбонски Влакна Се Справи Со Бар Рака Костец Лентата Завршува
Handlebar големина:
22mm=7/8
Име На Модел:
Се Справи Со Бар Рака Костец

Слична стока во категоријата..