• Намалена цена
  • Ново
1Pc Силикони TPR Кујнски Мијалник Цедилка colander Канализација Коса Филтер цедилка Бања Туш Мозоци Потоне Канализација Покрие потоне
zoom_in

1Pc Силикони TPR Кујнски Мијалник Цедилка colander Канализација Коса Филтер цедилка Бања Туш Мозоци Потоне Канализација Покрие потоне

DEN 66.00 78.72

Износот
check Това е достапна


Карактеристики
Направени од добри силиконски материјал, трајни производи за употреба.
Погоден за бања, кујна користење.
Лесен за употреба и чисти, голема идеален за дома додаток.
Високо квалитетен материјал обезбедува силна вшмукување нема да се премине.
Спречување на објекти од паѓање во дренажа.
Описи :
Можете да го користите за во кујна, бања и сл.
Корисни резервоарот за вода филтер, можат ефикасно да филтер, не грижете се, канализација е блокиран.
Спецификација :
Материјал : силикон
Боја : розова, зелена, плава, беж
Големина : 11cm
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради рака мерење, има големина грешка за 1-3cm
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект може да биде малку поинаков
Пакет содржи : 1 x Вода Коса Catcher Филтер Цедилка

Бренд Име:
WHPHous
Материјал:
Силикони

Слична стока во категоријата..